https://digiarium.com/wp-content/uploads/2021/08/blog-header-bg-min.png

Web Tasarım Ajansı 🧩

Web Tasarım sadece başlangıç noktasını oluşturur, varış noktasını değil!
İlk adımı atmak için Web Tasarım çözümlerimizi inceleyin 💎
Web Tasarım için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Web Tasarım’ın Size Faydaları Nelerdir?

GLOBAL BİLİNİRLİK

İşletmeler , Firmalar için mesafelerin önemi kalmayacak ve başka ülkelerde yer alan müşterilerle bile temas kurma imkannınız daha rahat hale gelecektir

DOĞRU SEO YAPISI

Arama motorlarında doğru SEO optimizasyonu ile daha çok müşteri kazanmanız bir hayli kolaylaşır

GELENEKSEL PAZARLAMA DEVRİ KAPANIYOR!

Şİrketinizin reklamı için geleneksel masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, sadece web siteniz üzerinden daha odaklı reklam yapmanızı sağlayacaktır

DİJİTAL GÜVENİLİRLİK

İyi bir Web tasarım ile Web Siteniz ; şirketiniz için müşterilerin güvenini sağlayacak ve işletmenizin çok daha kaliteli görünmesini sağlacaktır

7/24 ONLİNE MAĞAZA

Sitenizin sürekli online olması fiziksel mağzanızın 7/24 açık olması gibidir, Sürekli para kazanmaya devam ettirir

BAŞLAMAK , BAŞARMANIN YARISIDIR!

DİGİARİUM’un Profesyonel ekibi sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de ilk adımı atabilir, işletmenizin gelir düzeylerini arttırabilir ve
hedeflediğiniz kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

Web sitelerinin oluşturulması: varış noktası değil, başlangıç ​​noktasıdır.

Bizim için web sitelerinin oluşturulması, dijitalde varoluş adına işletmenizin mihenk taşıdır.

Digiarium’da bizim için web sitelerinin oluşturulması, Çevrimiçi Müşterinin iletişim yolunun bir tamamlayıcısıdır. Günümüzde bir web sitesi yalnızca elektronik bir broşür olamaz, ancak şirketin ağ üzerinden iletişim kurmasına olanak tanıyan bir platformdur. Web sitelerinin oluşturulmasında, aslında sitemizin, haberlerin, tanıtım kampanyalarının, basın bültenlerinin, çeşitli sosyal ve web kanallarında yayacağımız tüm iletişimleriniz için “evimiz” olması gerektiğini unutmamalıyız.

Sosyal medya, iletişimimizi yaymak için mükemmel bir yerdir, ancak bizim evimiz değildir. Kontrol ettiğimiz ve misafir davet etmemiz gereken evimiz web sitemizdir. Dünya için bir kartvizitten çok daha fazlasıdır. Şirketin web sitesi ağdaki birincil iletişim aracı olmalıdır.

 

Web Tasarım
UI & UX Tasarım
Kurumsal Web Tasarım
Özel Tasarım
Blog Sitesi Tasarımı
Kişisel Web Tasarım
Web Yazılım
Tek Sayfa Web Tasarım
E Ticaret Tasarımı
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Web Tasarım

Web sitesi tasarımı, kurumsal kimliğinizin en önemli parçasıdır. Firmanızı yakından tanımak isteyenler ve sizin ürünlerinizle ilgilenenler, ilk olarak internet sitenizi ziyaret eder. Bu nedenle web tasarımın profesyonel şekilde yapılması gerekir. Hazır tasarımlı yazılımları satın alarak kendi sitelerinize uyumlu hale getirebileceğiniz gibi tamamen size özel olarak hazırlanan bir siteye de sahip olabilirsiniz.

Digiarium’da bizim için web sitelerinin oluşturulmasının temel taşları ;

Bugün web sitelerinin oluşturulmasında bazı sabit noktalar var :

Duyarlı : Web sitesi, onu sorgulayan çeşitli cihazlar (masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon vb.) İçin optimize edilmiş bir şekilde görüntülenebilmelidir. Bu, içeriği her ekran çözünürlüğü için en iyi şekilde uyarlayan bir platform, her bölümü ve metni en iyi şekilde görmenizi sağlayan “değişken” bir grafik düzeni anlamına gelir.

Dinamik : Web sitesi programlamaya başvurmadan kolayca yükseltilebilir veya genişletilebilir olmalıdır. Bunu akılda tutarak, içeriği hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan çeşitli CMS (içerik yönetim sistemleri) geliştirilmiştir . Digiarium olarak, bu süreci müşterilerimiz için daha da şeffaf hale getirmek için bir Açık Kaynak CMS’yi (WordPress, dünyanın en bilinen ve en beğenilen CMS’lerinden biri) benimsedik.

Genişletilebilir : Web sitesi, işlevlerini ve özelliklerini her şeyi bir kenara atıp sıfırdan yeniden yapmak zorunda kalmadan genişletme yeteneğine sahip olmalıdır. CMS teknolojisi ve becerilerimiz sayesinde, bir bilgi sitesiyle başlayabilir ve ardından bir e-ticarete, çevrimiçi bir rezervasyon sistemine geçebilir veya potansiyel kişilerin yönetimi için bir CRM entegre edebilirsiniz, bunların hepsini siteyi “genişleterek”, yeniden yapmak zorunda kalmadan.
Geleceğe hazır : çok dilli, sosyal ağlarla bağlantılı, multimedya, modern kurumsal web sitesi, her gün piyasada bulunan tüm araçlarla dünyayla iletişim kurmaya hazır olmalıdır.

Güvenli : Bu bilgisayar korsanlığı çağı olmasına rağmen, en son güvenlik standartlarıyla kolayca güncellenebilen web sitesinin, eski kodlara göre bir saldırıyı “tutma” şansı çok daha yüksektir.

UI ve UX için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

UI ve UX ‘in Size Faydaları Nelerdir?

DOĞRU DOLAŞIM

Tasarımlarınızı tamamen kullanıcıya ve kullanıma odaklarız

ÜST DÜZEY YARATCILIK

Dijital bir tasarım planlarken mutlaka ilham alırız

KOLAY SATIŞ!

Doğru dolaşım ile kullanıcıyı doğru yönlendirerek satışlarınızı arttırırız

ARTAN VERİMLİLİK

Web sitesi dolaşım esnasında doğru ürünü veya hizmeti alakalı içerikle müşterinin önüne çıkarmak doğru satış stratejisi olacaktır!

DÜNYAYI TAKİP

Yapacağınız tüm çalışmaları dünya örnekleri ile kıyaslarız

İNTERAKTİF KULLANIM

Yaptığımız her tasarımı interaktif olarak çalışmasını sağlayarak akışı planlarız

KOLAY ULAŞILABİLİRLİK

Kullanıcı aradığını daha rahat bulduğu için web sitenizz tavsiye edilir ve akılda kalıcık sağlar

SORULARIN CEVABINI TASARLARIZ

Mesela müşteri adayı mağazamıza girdiğinde hangi aşamalardan geçtikten sonra ürünümüzle karşılaşsın ve ürünü daha kolay nasıl satın alabilr?
Bir butonun veya açılır bir menünün bile bir sürü faydası olacağı Gibi bir çok soruya cevap verdikten sonra ,
Dünya çapında en çok test edilmiş seçenekler ile bir akış planı çıkarırız.

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

UI & UX Tasarım

Birbirinden farklı olmasına rağmen iç içe geçmiş iki kavram olan UI UX tasarım, kullanıcı memnuniyetini sağlamanın altın kurallarıdır. UI’nın açılımı, User Interface yani kullanıcı arayüzü şeklindedir. İnternet sitelerinde, mobil uygulamalarda ve benzeri alanlarda karşınıza çıkan; renkler, grafikler ve tasarım için kullanılan tüm ayrıntılar bu kapsamda değerlendirilir. UX ise User Experience yani kullanıcı deneyimi olarak adlandırılır. UI işin somut yönünü ele alırken UX ise soyut kavramlara odaklanır. İkisinde de amaç hedef kitlenin memnuniyetini yükseltecek şekilde süreci yönetmektir.

 

UI Tasarımcısı Neler Yapar?

UI designer nedir ve ne iş yapar sorusu, internet sitelerini daha profesyonel hale getirmek isteyenlerin ve mobil uygulama ile daha geniş kitlelere ulaşmak isteyenlerin araştırdığı bir konudur. Tasarımcı, sizin beklentilerinize uygun şekilde arayüzün geliştirilmesi ve bu geliştirme sürecinin hedef kitlenin işini kolaylaştıracak şekilde olmasını sağlar. UI tasarımcı bunu yaparken birtakım programlardan yararlanır. Sıklıkla kullanılan programlardan bazıları; Sketch, Adobe XD, Photoshop olarak sıralanabilir. Tasarımcı; web sitenizde yer alan görsel unsurları, yazıları ve diğer bileşenleri uyumlu bir şekilde ziyaretçilere sunar. Karmaşık ve kullanımı güçleştiren detaylar, ziyaretçilerin sitenizden hemen çıkma oranını artıracağı için UI tasarımcının alanında uzman olması ve gerekli yetkinlikleri taşıması önemlidir.

 

UX Tasarımcısı Neler Yapar?

UX tasarımcı ise UI çalışmalarının öncesinde ve sonrasında kullanıcı davranışlarını analiz ederek gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlar. Yapılan tasarımsal çalışmaların nasıl bir etki yarattığının değerlendirilmesi için Usertesting, MockPlus, SmartDraw ve Mind Manager gibi programlar kullanılır. Bunun yanı sıra doğrudan kullanıcıların görüşlerine başvurmak için anketler ve araştırmalar da yapılabilir. UX design çalışmalarında yapılan tüm düzenlemeler, kullanıcının etkileşimde kalabilmesini sağlamak içindir. Bir ziyaretçinin web sitesinde aradığı ürün ve hizmete kolay bir şekilde ulaşması için web sitesinde yer alan tüm detaylar kullanıcı gözünden değerlendirilir. Gerekli düzenlemelerin yapılması için UX tasarımcı; web tasarımcılarla, UI tasarımcılarla ve diğer sorumlularla koordineli bir çalışma yürütür.

 

 

KULLANICI DENEYİMİ
KULLANICI DENETİMİ
KOLAY SATIŞ!
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

UI ve UX Tasarımın Web Sitenize Faydaları :

Fiziksel Mağazanıza veya İşyerinize gelen müşterilerinizin aradığını bulamadığı, karmaşık bir görüntü ne kadar olumsuz ise web sitenizin ziyaretçileri için de benzer bir durum söz konusudur. Rekabetin oldukça yüksek olduğu internet dünyasında bir ziyaretçiyi sitenizde tutabilmek için çok sayıda detaya dikkat etmeniz gerekir. Renklerin uyumu, resimlerin kalitesi, site hızı dikkat etmeniz gereken detaylardan sadece birkaçıdır. Burada gerekli iyileştirmelerin yapılması için UX designer UI designer ile birlikte hareket etmelidir. Sitenizin daha çok trafik alması ancak bu şekilde profesyonel bir iş birliği ile mümkündür. Aynı anda binlerce ürün satışı yapan e-ticaret sitesi sahipleri için bu iş birliği daha da önemlidir. Siz de profesyonel bir dokunuşla web sitelerinizin popüler hale gelmesini sağlamak için Digiarium bünyesinde görev yapan profesyonel UX ve UI tasarımcılarla çalışabilirsiniz.

Özel Web Tasarım için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Özel Web Tasarım’ın Size Faydaları Nelerdir?

GLOBAL BİLİNİRLİK

İşletmeler , Firmalar için mesafelerin önemi kalmayacak ve başka ülkelerde yer alan müşterilerle bile temas kurma imkannınız daha rahat hale gelecektir

DOĞRU SEO YAPISI

Arama motorlarında doğru SEO optimizasyonu ile daha çok müşteri kazanmanız bir hayli kolaylaşır

GELENEKSEL PAZARLAMA DEVRİ KAPANIYOR!

Şİrketinizin reklamı için geleneksel masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, sadece web siteniz üzerinden daha odaklı reklam yapmanızı sağlayacaktır

DİJİTAL GÜVENİLİRLİK

İyi bir Web tasarım ile Web Siteniz ; şirketiniz için müşterilerin güvenini sağlayacak ve işletmenizin çok daha kaliteli görünmesini sağlacaktır

7/24 ONLİNE MAĞAZA

Sitenizin sürekli online olması fiziksel mağzanızın 7/24 açık olması gibidir, Sürekli para kazanmaya devam ettirir

BAŞLAMAK , BAŞARMANIN YARISIDIR!

DİGİARİUM’un Profesyonel ekibi sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de ilk adımı atabilir, işletmenizin gelir düzeylerini arttırabilir ve
hedeflediğiniz kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

Web sitelerinin oluşturulması: varış noktası değil, başlangıç ​​noktasıdır.

 

Özel Web Tasarım İçin Neler Yapıyoruz?

 

Özel Çizim Arayüz Tasarım
Özel İsteğe Göre Seçenekler
Özel İstek İcon Çizimi
Özel İstek Üzerine Geliştirilmiş Tema
Özel İsteğe Göre Akış Tasarımı
Özel İstenilen Ekstra Özellikler
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Özel tasarım web sitesi tamamen müşterilerin ihtiyacına uygun şekilde planlanarak hazırlanır. Özel tasarımlar WordPress gibi hazır yazılımlarla bütünleştirilebilir. Bunun yanı sıra baştan aşağı özgün bir tasarımda elde edilebilir. Site hazır hale getirildikten sonra yönetim panelinden istenilen düzenlemeler gerçekleştirilebilir. Tamamen size özel olarak tasarlanan bir web sitesi için DİGİARİUM güvencesiyle profesyonel hizmet alabilirsiniz

Kurumsal Web Tasarım için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Kurumsal Web Tasarım’ın Size Faydaları Nelerdir?

GLOBAL BİLİNİRLİK

İşletmeler , Firmalar için mesafelerin önemi kalmayacak ve başka ülkelerde yer alan müşterilerle bile temas kurma imkannınız daha rahat hale gelecektir

DOĞRU SEO YAPISI

Arama motorlarında doğru SEO optimizasyonu ile daha çok müşteri kazanmanız bir hayli kolaylaşır

GELENEKSEL PAZARLAMA DEVRİ KAPANIYOR!

Şİrketinizin reklamı için geleneksel masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, sadece web siteniz üzerinden daha odaklı reklam yapmanızı sağlayacaktır

DİJİTAL GÜVENİLİRLİK

İyi bir Web tasarım ile Web Siteniz ; şirketiniz için müşterilerin güvenini sağlayacak ve işletmenizin çok daha kaliteli görünmesini sağlacaktır

7/24 ONLİNE MAĞAZA

Sitenizin sürekli online olması fiziksel mağzanızın 7/24 açık olması gibidir, Sürekli para kazanmaya devam ettirir

BAŞLAMAK , BAŞARMANIN YARISIDIR!

DİGİARİUM’un Profesyonel ekibi sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de ilk adımı atabilir, işletmenizin gelir düzeylerini arttırabilir ve
hedeflediğiniz kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

Web sitelerinin oluşturulması: varış noktası değil, başlangıç ​​noktasıdır.

Bizim için web sitelerinin oluşturulması, dijitalde varoluş adına işletmenizin mihenk taşıdır.

Kumrsal Web Sitesi Yaptığımız Bazı Sektörler :

 

FİNANS
PERAKENDE
LOKAL İŞLETME
DEKORASYON VE MİMARLIK
TARIM VE ÇİFTCİLİK
SPOR MERKEZİ
SAĞLIK
SPA VE GÜZELLİK MERKEZİ
TURİZM
RESTORANT
OTOMOTİV
FABRİKA ÜRETİM TESİSİ
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Kurumsal Web Tasarım

İnternette rekabetin her geçen gün arttığı düşünüldüğünde, kurumsal web tasarımının önemi de artmaktadır. Firmanızı tanıtan ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanan bir site ile kendinizi iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. Profesyonel bir tasarımda en küçük ayrıntılara bile dikkat edilir. Kullanılan renkler, yazıların puntoları ve görseller gibi detayların uyumlu bir şekilde sitede yer alması gerekir. Kurumunuzun profesyonel bir şekilde tanıtılması için hakkımızda sayfası, iletişim bilgileri ve diğer bilgilendirici içerikler de profesyonelce hazırlanmalıdır.

 

Kişisel Web Tasarım için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Kişisel Web Tasarım’ın Size Faydaları Nelerdir?

GLOBAL BİLİNİRLİK

İşletmeler veya Kişiler için mesafelerin önemi kalmayacak ve başka ülkelerde yer alan insanlar ile temas kurma imkannınız daha rahat bir hale gelecektir

DOĞRU SEO YAPISI

Arama motorlarında doğru SEO optimizasyonu ile daha çok müşteri kazanmanız bir hayli kolaylaşır

GELENEKSEL PAZARLAMA DEVRİ KAPANIYOR!

Şİrketinizin reklamı için geleneksel masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, sadece web siteniz üzerinden daha odaklı reklam yapmanızı sağlayacaktır

DİJİTAL GÜVENİLİRLİK

İyi bir Web tasarım ile Web Siteniz ; sizi daha ilgi çekici , güven veren ve çok daha itibarlı görünmenizi sağlacaktır

7/24 ONLİNE MAĞAZA

Sitenizin sürekli online olması fiziksel mağzanızın 7/24 açık olması gibidir, Sürekli para kazanmaya devam ettirir

BAŞLAMAK , BAŞARMANIN YARISIDIR!

DİGİARİUM’un Profesyonel ekibi sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de ilk adımı atabilir, işletmenizin gelir düzeylerini arttırabilir ve
hedeflediğiniz kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

Web sitelerinin oluşturulması: varış noktası değil, başlangıç ​​noktasıdır.

Bizim için web sitelerinin oluşturulması, dijitalde varoluş adına ; mihenk taşıdır.

Digiarium’da bizim için web sitelerinin oluşturulması, Çevrimiçi Müşterinin iletişim yolunun bir tamamlayıcısıdır. Günümüzde bir web sitesi yalnızca elektronik bir broşür olamaz, ancak şirketin ağ üzerinden iletişim kurmasına olanak tanıyan bir platformdur. Web sitelerinin oluşturulmasında, aslında sitemizin, haberlerin, tanıtım kampanyalarının, basın bültenlerinin, çeşitli sosyal ve web kanallarında yayacağımız tüm iletişimleriniz için “evimiz” olması gerektiğini unutmamalıyız.

Sosyal medya, iletişimimizi yaymak için mükemmel bir yerdir, ancak bizim evimiz değildir. Kontrol ettiğimiz ve misafir davet etmemiz gereken evimiz web sitemizdir. Dünya için bir kartvizitten çok daha fazlasıdır. Şirketin web sitesi ağdaki birincil iletişim aracı olmalıdır.

 

98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Kişisel Web Tasarım

Kendinizi ifade etmek, düşüncelerinizi paylaşmak ya da isminizi duyurmak için kişisel web sitesi kurmak ideal bir yoldur. Hazır yazılımları kullanarak herhangi bir ücret ödemeden yazılarınızı, şiirlerinizi ya da fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha etkili çalışmalar elde etmek istiyorsanız, profesyonel destek de alabilirsiniz.

Blog Web Tasarım için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Blog Web Tasarım’ın Size Faydaları Nelerdir?

GLOBAL BİLİNİRLİK

İşletmeler , Firmalar için mesafelerin önemi kalmayacak ve başka ülkelerde yer alan müşterilerle bile temas kurma imkannınız daha rahat hale gelecektir

DOĞRU SEO YAPISI

Arama motorlarında doğru SEO optimizasyonu ile daha çok müşteri kazanmanız bir hayli kolaylaşır

GELENEKSEL PAZARLAMA DEVRİ KAPANIYOR!

Şİrketinizin reklamı için geleneksel masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, sadece web siteniz üzerinden daha odaklı reklam yapmanızı sağlayacaktır

DİJİTAL GÜVENİLİRLİK

İyi bir Web tasarım ile Web Siteniz ; şirketiniz için müşterilerin güvenini sağlayacak ve işletmenizin çok daha kaliteli görünmesini sağlacaktır

7/24 ONLİNE MAĞAZA

Sitenizin sürekli online olması fiziksel mağzanızın 7/24 açık olması gibidir, Sürekli para kazanmaya devam ettirir

BAŞLAMAK , BAŞARMANIN YARISIDIR!

DİGİARİUM’un Profesyonel ekibi sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de ilk adımı atabilir, işletmenizin gelir düzeylerini arttırabilir ve
hedeflediğiniz kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

Web sitelerinin oluşturulması: varış noktası değil, başlangıç ​​noktasıdır.

Bizim için web sitelerinin oluşturulması, dijitalde varoluş adına işletmenizin mihenk taşıdır.

Digiarium’da bizim için web sitelerinin oluşturulması, Çevrimiçi Müşterinin iletişim yolunun bir tamamlayıcısıdır. Günümüzde bir web sitesi yalnızca elektronik bir broşür olamaz, ancak şirketin ağ üzerinden iletişim kurmasına olanak tanıyan bir platformdur. Web sitelerinin oluşturulmasında, aslında sitemizin, haberlerin, tanıtım kampanyalarının, basın bültenlerinin, çeşitli sosyal ve web kanallarında yayacağımız tüm iletişimleriniz için “evimiz” olması gerektiğini unutmamalıyız.

Sosyal medya, iletişimimizi yaymak için mükemmel bir yerdir, ancak bizim evimiz değildir. Kontrol ettiğimiz ve misafir davet etmemiz gereken evimiz web sitemizdir. Dünya için bir kartvizitten çok daha fazlasıdır. Şirketin web sitesi ağdaki birincil iletişim aracı olmalıdır.

 

Hangi Kategoriler İçin Blog Tasarımı Yapabiliriz ?

 

Seyahat
Eğitim
Fotoğraflar
Yemek
Mutluluk
Sağlık
Başarı
Güzellik
Spor
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Blog Sitesi Tasarımı

Çeşitli yazıların yer aldığı sayfalar, blog sitesi olarak adlandırılır. Kurumsal web sitelerinde ise blog sayfaları ile yazıların paylaşılması sağlanır. Yazıların yanı sıra resimler, animasyonlar gibi farklı detaylarla da siteye renk katılabilir. Bloglarda farklı sorunlara çözüm üreten yazılar, film değerlendirmeleri, tarihi olaylar gibi geniş çerçevede konular ele alınabilir.

Tek Sayfa Web Tasarım için Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Tek Sayfa Web Tasarım’ın Size Faydaları Nelerdir?

GLOBAL BİLİNİRLİK

İşletmeler , Firmalar için mesafelerin önemi kalmayacak ve başka ülkelerde yer alan müşterilerle bile temas kurma imkannınız daha rahat hale gelecektir

DOĞRU SEO YAPISI

Arama motorlarında doğru SEO optimizasyonu ile daha çok müşteri kazanmanız bir hayli kolaylaşır

GELENEKSEL PAZARLAMA DEVRİ KAPANIYOR!

Şİrketinizin reklamı için geleneksel masraflardan kurtulmanızı sağlayarak, sadece web siteniz üzerinden daha odaklı reklam yapmanızı sağlayacaktır

DİJİTAL GÜVENİLİRLİK

İyi bir Web tasarım ile Web Siteniz ; şirketiniz için müşterilerin güvenini sağlayacak ve işletmenizin çok daha kaliteli görünmesini sağlacaktır

7/24 ONLİNE MAĞAZA

Sitenizin sürekli online olması fiziksel mağzanızın 7/24 açık olması gibidir, Sürekli para kazanmaya devam ettirir

BAŞLAMAK , BAŞARMANIN YARISIDIR!

DİGİARİUM’un Profesyonel ekibi sayesinde profesyonel web tasarımı hizmeti alarak, siz de ilk adımı atabilir, işletmenizin gelir düzeylerini arttırabilir ve
hedeflediğiniz kitleye çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım çözümlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz👇

Web sitelerinin oluşturulması: varış noktası değil, başlangıç ​​noktasıdır.

Bizim için web sitelerinin oluşturulması, dijitalde varoluş adına işletmenizin mihenk taşıdır.

Digiarium’da bizim için web sitelerinin oluşturulması, Çevrimiçi Müşterinin iletişim yolunun bir tamamlayıcısıdır. Günümüzde bir web sitesi yalnızca elektronik bir broşür olamaz, ancak şirketin ağ üzerinden iletişim kurmasına olanak tanıyan bir platformdur. Web sitelerinin oluşturulmasında, aslında sitemizin, haberlerin, tanıtım kampanyalarının, basın bültenlerinin, çeşitli sosyal ve web kanallarında yayacağımız tüm iletişimleriniz için “evimiz” olması gerektiğini unutmamalıyız.

Sosyal medya, iletişimimizi yaymak için mükemmel bir yerdir, ancak bizim evimiz değildir. Kontrol ettiğimiz ve misafir davet etmemiz gereken evimiz web sitemizdir. Dünya için bir kartvizitten çok daha fazlasıdır. Şirketin web sitesi ağdaki birincil iletişim aracı olmalıdır.

 

Tek Sayfa Web Tasarım ( Landing Page ) Hangi amaçlarla kullanılır ?

 

TEK ÜRÜN TANITIM
TEK HİZMET TANITIM
YAPRAK TASARIM
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Tek Sayfa Web Tasarım

Firma tanıtımları için sıklıkla tercih edilen tek sayfa web tasarımlar, landing page olarak adlandırılır. Gereksiz detaylar olmadan kısa bir şekilde tanıtımınızı gerçekleştirebileceğiniz bu tür tasarımlarla, daha profesyonel bir imaj çizebilirsiniz. Kullanıcı deneyimi açısından olumlu algılar oluşturan bu tür internet sitelerinde, bilgiye ulaşmak çok daha kolaydır.

🏆GOOGLE BENİM İŞLETMEM’DE
HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLAR💪

km-testimonial-pic
EMİN YILMAZGRUPLOG / YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Teorik ve uygulamada dijitalle ilgili her konuya hakimler. İlgi ve alakada gayet güzel. Gecenin 1 inde aradığımda bile cevap vererek işi çözdüler.

km-testimonial-pic
ÖZLEM AKSOYKADIN GİRİŞİMCİ / İŞLETME SAHİBİ

Tanıtım filmimizi biz bile bu kadar iyi senaryo haline getiremezdik gerçekten çok başarılı bir iş oldu sağolun

km-testimonial-pic
FIRAT ÇOLAKDİJİTAL GİRİŞİMCİ

Digiarium ekibi sıfırdan kurduğum şirketimin bütün dijital sürecini titizlikle ve sistemsel yönettiler. Kendileriyle internet üzerinden tanıştığım için burdan da teşekkür etmeyi borç bildim. İyi ki dediğim işlerden birisi oldu

 

:

“Robin Sharma – Ferrarisini Satan Bilge”

 

Aydınlanmış yaşamın erdemleri;

  • Zihninin ustası ol
  • Amacını izle
  • Kaizen’i uygula
  • Disiplinli yaşa
  • Zamanına saygı göster
  • Başkalarına yardım et
  • Anı kucakla

Eğer Bu Tarz Girişimci Sözleri İlginizi Çekiyorsa, Dijital’de En Güncel Haber ve Öğretici İçerikleri Görmek İstiyorsanız ; Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilirsiniz 👇👇💪 🤚