Save Preloader image

0%

https://startupgrup.com/wp-content/uploads/2021/04/blog-header-bg-min-2.png

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

  • Logo Tasarımı
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Reklam Tasarımı
  • Özel Çizim Web Sitesi Tasarımı
  • Katalog Tasarımı
  • Sosyal Medya Konsept Tasarımı
Grafik Tasarım ajansı

Grafik Tasarım

Çok yaygın bir alanda kendine yer bulan grafik tasarımlar hem fiziksel olarak basılan dergi, gazete, broşür ve kataloglarda hem de online mecralarda sıklıkla kullanılır. Çok geniş bir kapsama sahip olan bu sanat dalı, basit haliyle amacı olan bir görsel, şekil ya da metin hazırlanması olarak ifade edilebilir. Bu hizmet kapsamında beklentiniz ne olursa olsun renklerin, şekillerin ve görsellerin oluşturacağı algıyı iyi analiz edebilen; hedef kitlenizin beklentilerine uygun çalışmalar ortaya koyabilecek bir profesyonele ihtiyacınız vardır.

Grafik Tasarım ve Reklam

Firmanızın ruhunu yansıtan bir logo ya da yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan bir kartvizit… Grafik tasarımda tasarım fikri ortaya konulduktan sonra her şey bu fikrin etrafında şekillenir. Çizgi, renk, boyut gibi tüm detaylar açısından uyumlu bir çalışma ortaya çıkması reklam faaliyetlerine de büyük ölçüde katkı sağlar. Online olarak sizi araştıran kişilerin ilk göz atacağı yer olan web sitenizde de her zaman bu ayrıntılara dikkat edilmelidir. Web site tasarımı, e-kataloglar gibi farklı noktalarda yapılacak doğru çalışmalar, her zaman ziyaretçilerinizin gözünde iyi bir intiba bırakmanızı sağlar.

 

Yazılı ve görsel basında yer alan reklamlarda da grafik tasarımcılar her zaman iş başındadır. Fotoğraflanan ya da video ile kayıt altına alınan ürün ve hizmetlerin; doğru renklerle, çizgilerle ve yazılarla bir araya getirilmesi gerekir. Basılı hale getirilen broşürlerde, fiyatların ve ürün resimlerinin orantılı boyutlarda olması ya da ürün ile ilgili önemli detayların okunabilir olması, tamamen tasarımcının profesyonelliğine bağlıdır.

 

Grafik Tasarım Uygulamaları

Profesyonel kişiler tarafından kullanılabilen programların yanı sıra size hazır şablonlar sunan ve kendi firmanıza uygun şekilde değişiklikler yapabileceğiniz programlar mevcuttur. Bu programların en büyük dezavantajı, herkes tarafından kullanılan ve sıradan tasarımlar sunmasıdır. Bu nedenle sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bilen, firmanızı titiz bir şekilde analiz etmiş kişiler tarafından hazırlanan çalışmalara yönelmeniz daha sağlıklıdır. En iyi grafik tasarım şirketleri arasından bir seçim yapmak ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, Start Up Grup’un deneyimli ekibiyle tanışabilirsiniz. Ekibimiz; Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator, Dreamweawer gibi en son teknoloji programlar yoluyla istediğiniz tasarımları hazırlar.

Grafik Tasarım Kullanım Alanları

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorunda olan grafik tasarımcılar, hayatın her alanında çalışmalarıyla karşımıza çıkmaktadır. Film afişi, kutu tasarımı ya da kitaplar… Fark yaratacak tarzda çalışmalar için sanatsal yönü kuvvetli ve çizim becerisi yüksek kişilerle çalışmanız gerekir. İş basit çizimlerden çıktığında ve detaylı, yaratıcılık isteyen illüstrasyonlar gerektiğinde, çalışmayı yapacak kişinin yetenekleri önemli olmaktadır. Siz de beklentileriniz ile uyumlu grafik tasarım çalışmaları aracılığıyla farkınızı ortaya koymak istiyorsanız, size sunduğumuz profesyonel hizmetten yararlanabilir; vermek istediğiniz mesajı hedef kitlenize farklı kanallardan ulaştırabilirsiniz.