https://digiarium.com/wp-content/uploads/2021/08/blog-header-bg-min.png

Grafik Tasarım Çözümleri 🎨

Markanızın görsel yüzünü tasarlıyor ve akılda kalıcılığını arttırıyoruz! Grafik tasarım adına neler yaptığımızı inceleyin👇
Çözümlerimiz Nelerdir 👇

Size Faydaları Nelerdir?

Akılda Kalıcı Sosyal Medya
Etkileşimi Yüksek Reklam Görseli
Güven Uyandıran Kurumsal Kimlik
Akılda Kalıcı Web Tasarım
Akılda Kalıcı Logo Tasarımı
Ürünlerin Kolay Servis Edildiği Katalog Tasarımı
Grafik Tasarım Ajansı

Grafik Tasarım Ajansı

Grafik tasarım çözümlerimiz için aşağı doğru kaydırın👇

Grafik Tasarım

Çok yaygın bir alanda kendine yer bulan grafik tasarımlar hem fiziksel olarak basılan dergi, gazete, broşür ve kataloglarda hem de online mecralarda sıklıkla kullanılır. Çok geniş bir kapsama sahip olan bu sanat dalı, basit haliyle amacı olan bir görsel, şekil ya da metin hazırlanması olarak ifade edilebilir. Bu hizmet kapsamında beklentiniz ne olursa olsun renklerin, şekillerin ve görsellerin oluşturacağı algıyı iyi analiz edebilen; hedef kitlenizin beklentilerine uygun çalışmalar ortaya koyabilecek bir profesyonele ihtiyacınız vardır.

Grafik Tasarım ve Reklam

Firmanızın ruhunu yansıtan bir logo ya da yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan bir kartvizit… Grafik tasarımda tasarım fikri ortaya konulduktan sonra her şey bu fikrin etrafında şekillenir. Çizgi, renk, boyut gibi tüm detaylar açısından uyumlu bir çalışma ortaya çıkması reklam faaliyetlerine de büyük ölçüde katkı sağlar. Online olarak sizi araştıran kişilerin ilk göz atacağı yer olan web sitenizde de her zaman bu ayrıntılara dikkat edilmelidir. Web site tasarımı, e-kataloglar gibi farklı noktalarda yapılacak doğru çalışmalar, her zaman ziyaretçilerinizin gözünde iyi bir intiba bırakmanızı sağlar.

 

Yazılı ve görsel basında yer alan reklamlarda da grafik tasarımcılar her zaman iş başındadır. Fotoğraflanan ya da video ile kayıt altına alınan ürün ve hizmetlerin; doğru renklerle, çizgilerle ve yazılarla bir araya getirilmesi gerekir. Basılı hale getirilen broşürlerde, fiyatların ve ürün resimlerinin orantılı boyutlarda olması ya da ürün ile ilgili önemli detayların okunabilir olması, tamamen tasarımcının profesyonelliğine bağlıdır.

Logo Tasarımı
Özel Çizim Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Katalog Tasarımı
Reklam Tasarımı
Sosyal Medya Konsept Tasarımı
98%
YARATICILIK
98%
TECRÜBE
98%
ÇÖZÜM

Bu 7 Gün için Geçerli Bir Kampanyamız Var!

Öğrenmek için bizimle iletişime geçin👍

Grafik Tasarım Uygulamaları

Profesyonel kişiler tarafından kullanılabilen programların yanı sıra size hazır şablonlar sunan ve kendi firmanıza uygun şekilde değişiklikler yapabileceğiniz programlar mevcuttur. Bu programların en büyük dezavantajı, herkes tarafından kullanılan ve sıradan tasarımlar sunmasıdır. Bu nedenle sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bilen, firmanızı titiz bir şekilde analiz etmiş kişiler tarafından hazırlanan çalışmalara yönelmeniz daha sağlıklıdır. En iyi grafik tasarım şirketleri arasından bir seçim yapmak ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, Start Up Grup’un deneyimli ekibiyle tanışabilirsiniz. Ekibimiz; Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator, Dreamweawer gibi en son teknoloji programlar yoluyla istediğiniz tasarımları hazırlar.

 

Grafik Tasarım Kullanım Alanları

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorunda olan grafik tasarımcılar, hayatın her alanında çalışmalarıyla karşımıza çıkmaktadır. Film afişi, kutu tasarımı ya da kitaplar… Fark yaratacak tarzda çalışmalar için sanatsal yönü kuvvetli ve çizim becerisi yüksek kişilerle çalışmanız gerekir. İş basit çizimlerden çıktığında ve detaylı, yaratıcılık isteyen illüstrasyonlar gerektiğinde, çalışmayı yapacak kişinin yetenekleri önemli olmaktadır. Siz de beklentileriniz ile uyumlu grafik tasarım çalışmaları aracılığıyla farkınızı ortaya koymak istiyorsanız, size sunduğumuz profesyonel hizmetten yararlanabilir; vermek istediğiniz mesajı hedef kitlenize farklı kanallardan ulaştırabilirsiniz.

🏆GOOGLE BENİM İŞLETMEM’DE
HAKKIMIZDA YAPILAN YORUMLAR💪

km-testimonial-pic
EMİN YILMAZGRUPLOG / YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Teorik ve uygulamada dijitalle ilgili her konuya hakimler. İlgi ve alakada gayet güzel. Gecenin 1 inde aradığımda bile cevap vererek işi çözdüler.

km-testimonial-pic
ÖZLEM AKSOYKADIN GİRİŞİMCİ / İŞLETME SAHİBİ

Tanıtım filmimizi biz bile bu kadar iyi senaryo haline getiremezdik gerçekten çok başarılı bir iş oldu sağolun

km-testimonial-pic
FIRAT ÇOLAKDİJİTAL GİRİŞİMCİ

Digiarium ekibi sıfırdan kurduğum şirketimin bütün dijital sürecini titizlikle ve sistemsel yönettiler. Kendileriyle internet üzerinden tanıştığım için burdan da teşekkür etmeyi borç bildim. İyi ki dediğim işlerden birisi oldu

 

:

 

Resme bir fikirle başlarım ve sonra o, bambaşka bir şey olur.” -Picasso

 

 

“Bir fikri çok çabuk dondurursanız, ona aşık olursunuz. O fikri çok çabuk rafine ederseniz, ona bağlanırsınız ve keşfe devam etmeniz, daha iyiyi bulmaya dönük arayışınız zora girer. Eski modellerde görülen hamlık nedensiz değildir.” -Jim Glmph

Eğer Bu Tarz Girişimci Sözleri İlginizi Çekiyorsa, Dijital’de En Güncel Haber ve Öğretici İçerikleri Görmek İstiyorsanız ; Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilirsiniz 👇👇💪 🤚