Save Preloader image

0%

https://digiarium.com/wp-content/uploads/2020/03/services-header-bg-image-min.jpg

Bizi Tanıyın

Şeffaflık ve Dürüslük İlkelerine İnanan Bir Ekibimiz Var!
Nasıl Çalışırız?

Yaratıcı Fikir ve Çözümlerimizle Markanızı Daha Üst Seviyelere Konumlandırıyoruz

Dijital çağın yenilikçi düşüncesi ile projelerinize kendi projemiz gözüyle bakıyor ve analizleri bu içtenlikle benimseyerek yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın her biri başarıya odaklı ve vizyon sahibi kişilerden oluşmakla beraber üst seviye eğitim görmüş kişilerdir.

  • Araştırma aşamasında, ürün , hizmetler , gerekse hedef kitle , pazar ile ilgili gerekli tüm bilgiler toplanır ve araştırma aşamasında toplanan bilgiler karar vermek için kullanılır.
  • Bu aşamada, araştırma aşamasında toplanan bilgiler analiz edilir ve pazarlama kampanyasını oluşturmak için stratejilendirilir. Kampanya, organizasyonun amaç ve hedefleri ile paydaşların vizyonuna göre, ürünlerinin farklı platformlarda nasıl yayınlanacağına karar verilir.
  • Pazarlama kampanyası oluşturulduktan ve stratejilendirildikten sonra, pazarlama ekibi ürünleri ve hizmetleri tanıtmak için çalışmaya başlar. Hangi pazarlama kanallarının kullanılacağına karar verilir.
  • Son olarak ; pazarlama kampanyasının sonuçlarının ve sonuçlarının analiz edildiği analiz aşaması geliyor. Satış ve gelir açısından iş raporları oluşturmak için çeşitli platform kanallarından elde edilen sonuçlar toplanır ve analiz edilir.
Stratejik Planlama
Öncelik olarak sizi dinler, projenizi iyice anlarız ve işinizi ön plana çıkarabilceğimiz noktayı uzman ekibimizle birlikte keşfederiz. Bunun üzerine bir strateji kurgularız.
Rakip ve Rekabet Analizi
Rakip ve pazar analizini yaptıktan sonra bunun üzerine, rakiplerinizin önüne nasıl geçersiniz bu aşamaları kurgular ve rekabete sizi daha etkili bir yoldan nasıl dahil ederiz bu süreçleri kurgularız.
Süreç Yönetimi
Planlamanızı yaptıktan sonra stratejilerimizi hayata geçirir ve bütün süreci 360 ° yönetiriz. Düzenli olarak sizlere süreçleri raporlar gelişmeleri beraber değerlendiririz.
HER İŞLETMEYE ÜCRETSİZ ANALİZ SUNUYORUZ!

Bir Projeye Başlıyor veya Projenizden İstediğiniz Verimi Alamıyor Musunuz?

Dijital Markalaşma
Bir kere alışveriş yapmış müşterileri daimi müşteriniz yapmak için çözümlerimiz var.
Dijital Pazarlama

360° Dijital Pazarlama stratejinizi oluşturup , en güncel deneyim ve çözümlerimizi rakiplerinizin önüne geçmeniz için işinize uyarlıyoruz.

UI & UX Tasarım

Müşterinizin sitenize gelmesi sadece bir dolaşım eylemidir. Mağazalara girip ve almadan çıkma özgürlüğümüz olduğu gibi, biz müşteri adayımızın; müşteri olma yolculuğunu tasarlıyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanızdan istediğiniz verimi bir türlü alamıyorsanız; artık uzmanlarla çalışma vaktiniz gelmiş demektir.

Grafik Tasarım

Markanızın görsel yüzü; marka bilinirliği için çok önemlidir. Yaratıcı bakış açısıyla tasarlıyor ve akılda kalıcılığını arttıyoruz.

Video & Prodüksiyon

Video pazarlama yoluyla iletişim kurmak , Reklam platformlarında kampanyaları planlamak ve ürününüzün hikayesini anlatarak yüksek oranda duygunuzu kitlenize yansıtan içerikler sunmanıza olanak sağlar . Markanızı doğrudan tanıtmanız için en iyi yoldur.

Web Tasarım

Web sitelerinin oluşturulması: bir varış noktası değil, başlangıç ​​noktasını oluşturur.

SEO Danışmanlığı

Organik gelen ve hiç reklam maliyeti ödemeden edinilen müşterinin değeri bir ayrı ve kalıcığı bir o kadar fazladır! Marka bilinirliği için üst düzey etki!

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik ; Dİjital dünyanın koruma kalkanıdır, bekçisidir. Hiç bir web sitesi veya uygulama , güvenliksiz olmamalıdır aksi halde oluşabilecek açıklardan müşteri bilgilerimiz sızdırılabilir ve sonucunda ağır yaptırımlara maruz kalınabilir.

Nasıl Çalışırız?

Projelerinize Daha Yaratıcı Çözümler Sunmak İçin Kendimizi Sürekli Geliştirmeye Devam Ediyoruz!

Hayatta olduğu gibi Dijtal Dünyada da öğrenmenin sonu yok, her gün yeni bir güncellemeyle gözümüzü açıyoruz ve ekip arkadaşlarımızla birlikte her güncellemeyi yakından takip ediyoruz.

MARKALAŞMA
0%
DİJİTAL PAZARLAMA
0%
WEB TASARIM
0%
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
0%
SEO DANIŞMANLIĞI
0%
EKİBİMİZ

Uzman Ekibimiz

Emirhan Sarraf
Dijital Strateji Uzmanı
Emirhan Sarraf
Dijital Strateji Uzmanı
Markanızın Dijital'de ki bilinirliğinden sorumluyum. Yeni projelerde bulunmaktan büyük heycan duyuyorum 🙂
Gamze Yüksel
Dijital Pazarlama Uzmanı
Gamze Yüksel
Dijital Pazarlama Uzmanı
Marka iş birliklerimizde reklam konusunda sizlere hem stratejik hem de operasyonel anlamda destek sağlıyorum 🙂
Burcu Uludoğan
Grafik Tasarım
Burcu Uludoğan
Grafik Tasarım
Markanızın görsel yüzünü tasarlayan kişi benim 🙂 Markanızın akılda kalıcığını arttırıyorum.